Keďže súdny spor medzi spoločnosťou Apple a Epic Games stále prebieha, nič nenasvedčuje tomu, že by spoločnosť Apple mala v úmysle vrátiť hru Fortnite do obchodu App Store. Napriek tomu si ju ale na iPhone budete môcť pustiť, a to vďaka hernej službe GeForce NOW.

Spoločnosť Nvidia v novembri 2020 predstavila svoju službu, ktorá je integrovaná priamo do prehliadača Safari. Vďaka tomu je možné hrať hry z aplikácie GeForce NOW na zariadeniach so systémom iOS aj keď si ich nestiahnete priamo z jablkového internetového obchodu. Treba podotknúť, že v tomto prípade ide „len“ o stream. Na hranie teda potrebujete kvalitné pripojenie k internetu.

Spoločnosť Nvidia minulý rok uviedla, že spolupracuje so spoločnosťou Epic Games na prepracovanej verzii Fortnitu, ktorá bude fungovať na zariadeniach iPhone a iPad bez nutnosti priamej inštalácie. Malo ísť o akúsi exkluzívnu obojstrannú spoluprácu.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Po roku je všetko pripravené na beta test. Zapojiť sa môžete aj vy 

FortnitePo viac ako roku je podľa dostupných informácií Fortnite takmer pripravený na spustenie v službe GeForce Now. Spoločnosť Nvidia dnes oznámila prvú beta verziu, do ktorej sa môžete prihlásiť aj vy.

Prečítajte si tiež  Nvidia Geforce Now - Ako si zahrať špičkové hry na slabom počítači alebo mobile zadarmo?

Na webovej stránke GeForce NOW je zoznam čakateľov a spoločnosť Nvidia tvrdí, že hráči sa môžu zaregistrovať zadarmo a získať tak možnosť hrať novú verziu hry Fortnite na mobilných zariadeniach. Hra bude dostupná na všetkých zariadeniach so systémami Android a iOS prostredníctvom prehliadača.

Záujemcovia o účasť si musia vytvoriť účet Nvidia, zaregistrovať sa na čakacej listine a zaregistrovať sa v službe GeForce NOW. Idete do toho?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJMacRumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.