Len pred malou chvíľou sme vás informovali o tom, že pre iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max už stihla vzniknúť prvá hra, ktorá využíva jeho Dynamic Island naozaj naplno. Ako však píše portál Macrumors, nie je to jediná aplikácia, ktorú by ste mali v prípade vlastnenia tohto smartfónu vyskúšať.

Tou ďalšou je softvér Reddit Apollo, za ktorým stojím vývojár Christian Selig. Aplikácia bola aktualizovaná o podporu pre iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max, pričom dostala aj novú zábavnú funkciu.

Váš dynamický ostrov môže fungovať ako tamagoči.

Tamagoči v iPhone 14 Pro / 14 Pro Max

Nový update pridáva do apky funkciu, vďaka ktorej sa v oblasti nad Dynamic Islandom objavuje malé animované stvorenie. Sami si môžete vybrať či pôjde mačku, ježka, líšku, psa alebo axolotla.

Vždy vám však bude behať po čiernom ovládacom prvku, zatiaľ čo vy si budete prezerať Reddit.

Dynamic Island Zoo
Zdroj: Macrumors

Nová funkcia nesie názov Dynamic Island Zoo a je plne voliteľná. Ak ju teda nechcete používať, pokojne si ju môžete vypnúť. Aby toho nebolo málo, vývojár pridal malé „zvieratká“ aj na uzamknutú obrazovku.

Aplikácia je k dispozícii zadarmo a stiahnete ju na tomto odkaze. Video z jej používania si môžete pozrieť nižšie v tweete.

Dynamic Island Zoo
Zdroj: Macrumors

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Spotify testuje widgety pre iOS 14. Dostupné budú už čoskoro!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -