Nebudeme si klamať, na hru GTA 6 čaká prakticky celý svet. Keďže súčasné GTA 5 má už skoro desať rokov, čoraz častejšie sa objavujú otázky, kedy príde nástupca. Portál Dexerto teraz priniesol odpoveď, ktorá vás možno prekvapí. Od oficiálneho vydania hry nás podľa jeho zistení čaká už iba niekoľko mesiacov.

Ako tvrdí prominentný leaker Tez2, GTA 6 by malo byť oficiálne vydané už koncom roka 2024 alebo začiatkom roka 2025. Pôvodne sa hovorilo o tom, že hra príde najskôr v roku 2025 a oveľa pravdepodobnejšie v roku 2026. Aktuálne dohady teda celý proces predstavenia a uvedenia na trh približujú približne o rok.

Dôvodom tohto rozhodnutia je, že aj keď GTA 5 stále rozprávkovo zarába a v Rockstar Games inkasujú milióny dolárov vďaka úspešnému online svetu, táto hra je na dnešné pomery príliš zastaralá a vývojárom sa pravdepodobne čoraz ťažšie vylepšuje tak, aby na ňu nalákali väčšie množstvo hráčov. Tvorcovia teda musia vydať GTA 6, ktoré prinesie nie len nový príbeh ale aj prepracované online možnosti hrania, ktoré všetko posunú na novú úroveň.


Tento článok vznikol aj vďaka internetovému obchodu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné Apple príslušenstvo pre iPhone, Apple Watch, Mac, AirPods, AirTag a veľa ďalších. Na e-shope nájdete široký sortiment produktov v rôznych farbách a prevedeniach skladom, ktoré sú expedované do 24 hodín od zadania objednávky. Taktiež môžete zaplatiť veľmi jednoducho kartou ale aj cez Apple Pay, čo vám ponúkne vysokú bezpečnosť a tiež komfort.

Loopi Banner
REKLAMA

Vydanie GTA 6 v roku 2024 môže priniesť nemilé prekvapenie 

Aj keď je to celé vlastne dobrá správa, netreba zabúdať na to, akou komplikovanou a komplexnou hrou GTA 6 bude. Tento titul musí byť vo vývoji roky, a na to, aby bol dokonalý sa nedá len tak o rok skrátiť celý (pôvodne) plánovaný proces.

Tez2 teda dopĺňa, že ak si tvorcovia GTA 6 vyberú cestu skoršieho vydania v roku 2024, pravdepodobne sa dočkáme hry, ktorá nebude celkom dokončená. Samozrejme, užijeme si v nej fantastický príbeh, zábavu či online akciu no niektoré časti si budeme musieť dodatočne zakúpiť prostredníctvom klasických DLC balíkov.

Koniec koncov, týmto spôsobom by v Rockstar Games zabili dve muchy jednou ranou. GTA 6 by v prvom rade ponúkli fanúšikom skôr a tí by hru určite s radosťou kupovali aj bez niektorých chýbajúcich súčastí. V druhom rade by na týchto ľuďoch mohli zarobiť viac peňazí, keď by im predávali spomínané DLC. Nechajme sa prekvapiť, či bude táto špekulácia pravdivá. Napíšte nám do komentára, čo si myslíte vy.

Prečítajte si tiež  GTA 6 sa opäť odhaľuje: Máme sa dočkať realistickej deformácie vozidiel a DLC balíkov pre singleplayer

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.