Verte alebo nie, hra GTA V, ktorá sa dá získať veľmi lacno je na trhu už od roku 2013. Čoskoro teda oslávi svoje desiate narodeniny a celý herný priemysel sa pýta, kedy príde nástupca. Keďže GTA V stále veľmi dobre zarába, herné štúdio Rockstar Games sa nikam neponáhľa.

Kúpite si príslušenstvo pre iPhone či Apple Watch na Loopi. Zaplatíte aj cez Apple Pay a tovar vám bude odoslaný mimoriadne rýchlo. (Reklama)

Každopádne, práce na GTA 6 už boli potvrdené nie len autormi ale aj uniknutými videami z vývoja hry. To znamená, že už stačí iba oficiálne oznámenie s trailerom, ktorého by sme sa mali dočkať v priebehu roka 2023.

Ku celej veci sa teraz vyjadril aj renomovaný novinár Tom Henderson, ktorý pre portál Insider-Gaming uviedol, že oznámenie GTA 6 bude najväčším herným oznámením všetkých čias. A zrejme nepreháňal.

Podľa jeho informácií je predstavenie hry v roku 2023 viac ako reálne, nakoľko herné štúdio Rockstar a vydavateľ Take-Two majú určitú šablónu na vydávanie hier, ktorá sa opakuje.

GTA 6 bude majstrovské dielo 

GTA 6 hra GTA VI
Zdroj: Viciados

Či už sa pozrieme na predchodcu GTA V alebo Red Dead Redemption 2, ktoré sa na Slovensku predáva za cca 20 €, obe hry boli oznámené cca dva roky pred oficiálnym uvedením na trh. Pokiaľ chcú teda tvorcovia vydať GTA 6 v roku 2025, práve v roku 2023 by sme sa mali dočkať oficiálneho traileru a všetkých ostatných informácií, ktoré nám hru a jej príbeh priblížia.

Tom Henderson zároveň dopĺňa, že hra bude majstrovským dielom a tak sa máme na čo tešiť. Podľa všetkého by sa mohla „vyvíjať za pochodu“ podobne ako GTA V. V minulosti sa totiž objavili informácie, že by do nej postupne mohli pribúdať nové mestá, lokality atď. Nechajme sa teda prekvapiť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  V SEE si zahrá ďalší známy herec. Bude mať zrejme jednu z hlavných postáv.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here