Hra GTA 6 je v súčasnosti v pokročilom štádiu vývoja, pričom vývojári z Rockstar Games by mohli titul oficiálne predstaviť už tento rok. Predpokladá sa, že pôjde o revolúciu v hernom priemysle, nakoľko predošlý diel GTA V zažíva extrémnu popularitu aj dnes, takmer 10 rokov od svojho vydania pre verejnosť a 12 rokov od oficiálneho predstavenia.

Kúpite si príslušenstvo pre iPhone či Apple Watch na Loopi. Zaplatíte aj cez Apple Pay a tovar vám bude odoslaný mimoriadne rýchlo. (Reklama)

S uvádzaním takto významnej hry na trh súvisí pochopiteľne aj ukážka v podobe traileru, ktorý nám odhalí obrovské množstvo detailov. Pri GTA je zvykom, že prvý trailer prichádza niekedy aj jeden či dva roky pred oficiálnym spustením predaja.

Navyše sa už dávnejšie objavili indície, že hru si budeme môcť zahrať najneskôr v roku 2025. Hoci je predchodca GTA V stále relatívne populárny, autori nemôžu nič podceňovať a s novou hrou musia prísť čo možno najrýchlejšie.

Dobrou správou je, že dnes sa na internete objavila predpoveď od leakera SanlnPlay, ktorý už v minulosti priniesol niekoľko zaujímavých pravdivých únikov.

Podľa jeho vlastných informácií má byť oficiálny trailer pre GTA 6 už hotový a štúdio dokončuje posledné detaily, akými sú jazykové mutácie a podobne.

Vieme, čo by sa malo nachádzať v traileri na GTA 6. Kedy ho uvidíme?

GTA 6 únik
Zdroj: Teapotuberhacker 

SanlnPlay dokonca prezradil aj niekoľko detailov, ktoré v oficiálnej video-ukážke uvidíme. Mal by sa v nej nachádzať napríklad klasický prelet lietadla nad kamerou, jašterica prechádzajúca cez cestu, žena, ktorá je vo väzení a cvičí či pes, ktorá si vylihuje na pláži a relaxuje.

Leaker SanlnPlay žiaľ už neuviedol, kedy tento trailer uvidíme, pretože samotné štúdio si chce oficiálne oznámenie GTA 6 pravdepodobne vychutnať a tak ho musí dokonalo načasovať.

Aj keď bude teda všetko pripravené, trvať to môže ešte niekoľko mesiacov, kým príde správna chvíľa. Len pre porovnanie, GTA 5 bolo oznámené spolu s prvým oficiálnym trailerom ešte v novembri 2011. Hra sa do predaja dostala ale až v septembri 2013 a aj to len pre herné konzoly. Počítačoví hráči si GTA 5 vychutnali až v roku 2015.

Dajte nám vedieť do komentára, čo od GTA 6 očakávate vy. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -