Známy YouTuber Andrew Levitt sa rozhodol ukázať v pôsobivej ukážke to, čoho je v rámci svojej kreativity schopný. Podarilo sa mu totiž preniesť virtuálny svet hry Grand Theft Auto VI do reality tým, že zrekonštruoval oznamovací trailer hry, ktorý vyšiel ešte v decembri minulého roka.

Vo svojom videu použil aj skutočné zábery z televízií a sociálnych sietí, ktorými sa inšpirovali pri tvorbe GTA 6 samotní vývojári Rockstar Games. Samozrejmosťou bolo aj použitie skladby „Love Is a Long Road“ od Toma Pettyho, ako hlavného soundtracku.

Samotný trailer na GTA VI v reálnom svete si môžete pozrieť po kliknutí na tento odkaz. Dostupný je iba na YouTube z dôvodu vekového obmedzenia.

Každopádne jeho autor zdieľal aj sekundárne video, ktoré podrobne opisuje rozsiahle úsilie a dôkladný proces vynaložený na dosiahnutie každého detailu tak, aby pôsobil, ako skutočný trailer z hry. Aj vďaka tomu je celý výsledok tak presvedčivý.

Netreba pri tom zabúdať, že GTA 6 sa označuje za jedno z najočakávanejších vydaní v histórii videohier.

Hra sa v súčasnosti nachádza v pokročilom štádiu vývoja a hoci by mala oficiálne vyjsť v roku 2025, podľa niektorých odhadov sa môžu procesy predĺžiť až na vydanie v roku 2026. Pri Rockstar Games by koniec koncov nešlo o nič nové.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Najlepšie drámy na Netflixe
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.