Verte alebo nie, legendárna Mafia oslavuje 20 rokov. Jej pôvodné vydanie sa datuje ešte do roku 2002, pričom od tej doby sa fanúšikovia po celom svete dočkali trojice pokračovaní a takisto remastru „Definitive Edition“.

Hoci je to už celkom doba, mnohí z nás si pamätajú dej, hlavné postavy, či jednotlivé misie doslova naspamäť. Aj preto sa nemôžeme čudovať tomu, že táto úspešná séria dostane v poradí už štvrté pokračovanie.

V rozhovore pre portál Mafiagame to potvrdil Roman Hladík, ktorý v spoločnosti 2K Czech (predtým Illusion Softwork) pracuje už 28 rokov.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

V oficiálnom stanovisku uviedol, že môže potvrdiť začiatok prác na ďalšom pokračovaní Mafie, ktoré si zahráme v priebehu niekoľkých rokov. Z tohto sa dá skonštatovať, že hra v je v rannom štádiu vývoja.

Čo sa týka deja alebo ďalších podrobností, s tými bol Hladík pomerne skromný a neprezradil žiadne bližšie informácie. Každopádne sa však pravdepodobne po čase objavia úniky, ktoré nám prezradia viac.

„S radostí vám mohu potvrdit, že jsme začali pracovat na zcela novém projektu Mafia! I když je to až za několik let a  nemůžeme teď sdělit nic víc, jsme opravdu nadšení, že můžeme pokračovat v práci na této oblíbené sérii a bavit naše hráče novými příběhy.“ uviedol v rozhovore Roman Hladík, generálny manažér herného štúdia 2K Czech / Hangar 13.

Dajte nám vedieť do komentára, či ste hrali aspoň jeden diel Mafie aj vy a ak áno, do akej miery vás táto hra zaujala.

Prečítajte si tiež  Chcete odolnejší pletený Lightning kábel priamo od Apple? Tieto produkty ho ponúkajú

Aj keď sa veľa hovorí o tom, že najlepšia bola vyslovene prvá Mafia, tejto hernej sérii sa nedá zaprieť, že má stále obrovský potenciál. Aj preto sa skalní fanúšikovia budú tešiť na ďalší, v poradí už štvrtý diel.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.