Šéf Instagramu Adam Mosseri dnes oznámil, že sociálna sieť zavádza pre niektorých používateľov možnosť prepínať medzi rôznymi zobrazeniami feedu.

Nie je to pritom poprvýkrát, čo Instagram oznámil zmenu feedu, keďže ešte v decembri spoločnosť uviedla, že plánuje vrátiť späť možnosť chronologického zobrazenia noviniek.

Mosseri už skôr uviedol, že sociálna sieť niekoľko mesiacov pracuje na pridaní chronologického kanála do aplikácie Instagram, pričom dúfal, že sa toho dočkáme niekedy v prvom štvrťroku 2022.

Teraz podľa neho Instagram sprístupní tri rôzne možnosti zobrazenia kanálov na domovskej stránke používateľa, pričom on sám si vyberie to, čo chce sledovať na základe svojich preferencií. Nachádza sa tu aj chronologické zobrazenie príspevkov.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Nové nastavenia domovskej obrazovky na Instagrame:  

– Domov: Domov je nastavenie, ktoré je k dispozícii v súčasnosti pre všetkých používateľov. Aplikácia v rámci neho triedi obsah na základe interakcií používateľského profilu.

– Obľúbené položky: Toto je zoznam účtov, ktoré máte v obľúbených. Mosseri hovorí, že tento kanál bude určený na sledovanie toho, čo robia vaši súrodenci, obľúbení tvorcovia a niekoľko najlepších priateľov.

– Sledovanie: Rovnako ako na „starom Instagrame“ sa vám zobrazia príspevky všetkých vašich sledovateľov v chronologickom poradí.

Prečítajte si tiež  Na Instagram môžete pridať príspevok už aj z počítačov Mac

Mosseri hovorí, že nové možnosti zobrazenia kanálov sú už niektorým používateľom k dispozícii, a očakáva, že v priebehu nasledujúcich týždňov bude táto funkcia sprístupnená ďalším ľuďom. Do prvej polovice roka 2022 by sme ju potom mali používať úplne všetci. Čo na to hovoríte?

Instagram BannerNa záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -