Písal sa rok 2005, keď EA Games vydali legendárnu hru Need For Speed: Most Wanted, ktorá bola ďalším pokračovateľom „tuningovej“ série. Nad samotným titulom strávili mnohí z nás celé hodiny svojho detstva, pričom si azda každý dodnes pamätá strieborné BMW M3 GTR s ikonickými modrými pruhmi.

Trvalo presne sedem rokov, kým sme sa dočkali ďalšieho Need For Speed: Most Wanted. To bolo vydané v októbri 2012 a v pomerne vydarenej verzií ste si ho mohli stiahnuť aj na mobilné zariadenia s operačným systémom iOS či Android. Dodnes ho dokonca nájdete v App Store no po jedenástich rokoch sa na hre podpísal zub času.

Teraz sa však objavila na Twitteri informácia, že EA chystá ďalšie Need For Speed: Most Wanted. Konkrétne by malo ísť o remake pôvodnej hry z roku 2005.

Kedy príde nové Need For Speed: Most Wanted? 

Ide o únik, o ktorý sa postarala dabingová herečka Simone Bailly a zdieľal ho profil HazzadorGamin,Dragon of Dojima na svojom Twitter účte. Dátum vydania hry zatiaľ nie je známy, no malo by to byť niekedy v roku 2024. Spomínaná Bailly v pôvodnej hre pred osemnástimi rokmi dabovala policajtku a teraz si to zrejme zopakuje.

Bližšie podrobnosti o prepracovanom Need For Speed: Most Wanted zatiaľ nemáme, no môžeme predpokladať, že týmto krokom bude chcieť vývojárske štúdiou osláviť blížiace sa dvadsiate narodeniny titulu. Rovnako sa môže stať, že hra bude dostupná aj na počítačoch Mac.

Hoci dnes na tejto platforme príliš veľa titulov nie je k dispozícii, Apple sa to prostredníctvom nových funkcií a možností pre vývojárov v rámci macOS Sonoma snaží zmeniť.

Reklama
Reklama

Zrazu by sa tak z vášho MacBooku s procesorom zo série M1 alebo M2 mohla stať vcelku zaujímavá herná mašina. Nechajme sa prekvapiť.

Pokiaľ vás zaujíma, ako by mohla hra v modernej grafike vyzerať, pozrite si tento koncept, ktorý vznikol v Unreal Engine 5. Zároveň nám nezabudnite napísať do komentára, či by ste si staré NFS: Most Wanted chceli zahrať. takomto novom šate. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

Prečítajte si tiež  Apple kopíruje konkurenciu. Nové slúchadlá unikli na internet

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -