Appku Layout od Instagramu, ako to z názvu vyplýva majú na svedomí vývojári Instagramu. V App Store je podobných aplikácii veľa, ale len málo z nich je takých ako táto. Jednoduchá, rýchla a s pekným dizajnom.

Album, najnovšie či tváre

Priamo na prvej obrazovke je logo Layout, pod ktorým nájdete Fotokiosk s vašimi fotkami roztriedenými na fotoaparát, prípadne vami vytvorené albumy, tváre a najnovšie. Kliknutím na jednu a viac fotiek, najviac však 9, sa vám živo zobrazia ukážky mozaiky. Posunutím ukážky dole, sa zobrazia možnosti usporiadania fotiek, ktoré posúvate od strán. Kliknutím na tú, ktorá sa vám páči máte možnosť zmeniť veľkosť každej fotky, nahradiť inou alebo presunúť. Pod ukážkou sú možnosti prevrátenia fotky. Ak ste spokojný, kliknutím na uložiť sa fotka uloží do knižnice alebo ju môžete zdieľať na Instagrame, Facebooku s cez iné služby.

Hodnotenie

Layout v nás zanechala skvelý dojem, rýchlosť úpravy a možnosti úprav od výmyslu sveta. Plne odporúčame si túto appku pridať medzi vaše appky na úpravy fotiek, zíde sa vám!

Celkové hodnotenie: 4,8/5

 

IMG_5934

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Layout from Instagram (zadarmo)

Testovali sme na iPhone 5 verziu 1.1

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: iOS 17 umožní sťahovanie aplikácií aj mimo obchodu App Store
Môže ťa zaujímať
- Reklama -