Aplikácia, ktorá vám z ulice plnej ľudí urobí dokonalú fotografiu prázdnej ulice. Tak jednoducho a rýchlo ako nikdy predtým.

Laso, štetec a guma

Aplikácia funguje naozaj jednoducho. Z vašej knižnice fotografií si vyberiete jednu, ktorú chcete upraviť, snímku môžete vyhotoviť priamo v appke. Po načítaní sa v hornej lište zobrazí možnosť editovania novej fotky, úpravy späť alebo znova a pomocník. V dolnej lište ponuka nástrojov na editovanie a tlačidlo ukážky. Laso pre vačsie plochy úpravy, štetec pre detailné odstránenie neželaných aspektov a gumu pre opravy. Samozrejme, nástroje majú nastaviteľnú veľkosť. Odporúčame, aby ste si zvolili najmenšiu hodnotu (10), fotku si priblížili najviac ako sa dá a tak ju upravovali. Tým dosiahnete vačšiu presnosť editácie a uvidíte viac nedokonalostí, ktoré by ste možno inak prehliadli. Ak ste s úpravou skončili, po stlačení tlačidla ukážky sa zobrazí už upravená fotka. Môžete si vybrať dodatočné úpravy, napr. intenzitu editovaných častí a štýl editovania v dolnej lište. Po potvrdení fotku uložíte do knižnice alebo ju môžete zdieľať cez tlačidlo zdieľania.

- Reklama -

Hodnotenie

Appka nás zaujala hlavne svojou jednoduchosťou a možnosťou rýchlej úpravy. Vyčítame dizajn, ktorý je trochu zastaralý. Snáď sa dočkáme v nasledujúcej aktualizácii.

Celkové hodnotenie: 3,8/5

photo_eraser

Aplikáciu môžete stiahnuť priamo tu: Photo Eraser for iPhone (0,99€)

Testovali sme na iPhone 5 verziu 1.7.1

Môže ťa zaujímať
- Reklama -