/* Header banner */

Včera sme vám priniesli recenziu hry Touchgrind BMX a dnes tu pre vás máme podobnú hru pre milovníkov extrémnych športov. Touchgrind Skate 2 je hra, ktorú ocení každý jazdec na skateboarde. Táto hra vás zabaví keď sa budete veľmi nudiť napríklad v škole  alebo dlhej ceste vlakom. Hra vás určite neomrzí a podľa nás aj milo prekvapí. 

Touchgrind Skate 2

Ako sme už spomínali Touchgrind Skate 2 je veľmi podobná hre Touchgrind BMX už len názvom. Hra má veľmi dobrú grafiku, ktorá sa vám podľa nás bude páčiť. Cieľom hry je plniť rôzne misie po celom svete. Svoje skóre si potom môžte porovnávať s priateľmi. Ďalej si môžte vaše jazdy nahrávať a následne ich zdielať na Youtube. Touchgrind Skate 2 vám ponúka veľký výber skateboardov, každý má inú grafiku a určite si aj vy nájdete ten čo sa vám najviac zapáči. Tieto skateboardy si môžte kupovať pomocou nahratých bodov v hre, alebo cez vaše Apple ID.  Získavaním trofejí si budete odomykať aj nové skateparky, kde sa budete môcť vyblázniť. Body získavate za robenie trikov, ktoré majú presné názvy, čo ocení  každý jazdec na skateboarde. Ovládanie hry Touchgrind Skate 2 je veľmi jednoduché, váš skateboard ovládate pomocou prstov.  Dá sa povedať,  že jediná chyba na tejto hre je iba jej cena 4,99€. Ale ak vám to nevadí radíme vám stiahnite si túto hru určite vás zabaví a nebudete chcieť prestať.

Hodnotenie

Vynikajúci dojem z hry dotvára aj detailná a pekná grafika, ktorá nemá veľké nároky na batériu. Veľkosť hry 95,9 MB je primeraná. Táto hra vás aj napriek svojej cene osloví.

Celkové hodnotenie: 3/5

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Touchgrind Skate 2 – Illusion Labs

/* Interscroller mobile ad 300x600 */
Prečítajte si tiež  Apple ku domácim opravám prenajíma špeciálne kufríky. Ich váha je 35 kilogramov a výška presahuje meter! Poznáme aj cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.