Opäť tu pre teba máme skvelú aplikáciu na zabitie dlhých chvíľ. Aplikáciu Color Switch som videl na rôznych videách a tak sa mi zapáčila, že som si ju musel hneď stiahnuť a zahrať, keď som videl aká je to sranda. Možno si už tiež túto aplikáciu videl, no ak nie, tak sa na to poď pozrieť s nami. 

Color Switch

Hneď, ako Color Switch zapneš, dá ti hra krátku inštruktáž a potom sa už do nej môžeš plne ponoriť. Tvoja úloha v tejto hre bude jednoduchá. Budeš musieť s loptičkou skákať cez rôzne prekážky. To možno neznie tak ťažko ale opak je pravdou. Tvoja loptička vždy pred každou prekážkou mení farbu a tým ti sťažuje tvoj ďalší postup.

Prekážky tiež nie sú všetky rovnaké, jedna je kruh ale druhá napríklad trojuholník až nakoniec prídu také extrémy, ako 4 prekážky za sebou, kde každá je inak veľká. Čo je na tej hre také ťažké? Budeš si musieť presne vymerať, koľko môžeš vyskočiť do výšky, lebo ak sa pomýliš, tvoj postup rýchlo skončí a tvoja loptička sa rozpadne na milión kúskov.

Pri hre Color Switch budeš musieť mať nie len pevné nervy ale aj pevnú ruku, pretože každé zaváhanie môže spôsobiť koniec tvojej dobre rozbehnutej hry. Snaž sa nahrať čo najviac bodov aby si sa potom mohol vychvaľovať pred všetkými kamarátmi, ktorým to nejde. A keď ich porazíš, môžeš si trúfnuť aj na niečo ťažšie, ako byť napríklad byť v prvej 100vke najlepších hráčov. Tak neváhaj a hneď si túto skvelú hru stiahni!

Hodnotenie:

Aplikácia ťa určite zaujme a nebudeš vedieť prestať hrať. Color Switch nie je vôbec náročná na baterku a so svojou veľkosťou 38,3MB ti určite nezaberie veľa miesta v tvojom Apple zariadení.

Celkové hodnotenie: 8/10

The app was not found in the store. 🙁

 

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here