Určite nám dáte za pravdu, že Facebook Messenger a WhatsApp sú dve najpopulárnejšie chatovacie aplikácie na svete. Používatelia sa tu rátajú na miliardy a presne preto treba neustále pracovať, na čo najlepšej softvérovej podpore. WhatsApp dnes dostal aktualizáciu. Pozrite sa, čo je v službe nové.

WhatsApp dostal aktualizáciu

Pokiaľ používate WhatsApp, prirodzene by ste mali mať nainštalovanú, vždy jeho najnovšiu verziu. Dnes sa používatelia dočkali drobného vylepšenia v podobe updatu, ktorý prináša možnosť zobrazenia vašich kontaktov z appky v zozname zdieľania vo chvíli, kedy sem chcete odosielať obsah z nejakej inej aplikácie (či iného zariadenia).

- Reklama -

Je to vec, ktorá tu značne chýbala a zároveň aj zjednodušila možnosti zdieľania obsahu vo WhatsAppe napríklad z webu, alebo akejkoľvek inej aplikácie, v ktorej sa môže zobrazovať zoznam zdieľania.

Pokiaľ vás navyše obišla informácia o poslednej veľkej aktualizácii, tak len pripomíname, že populárna chatovacia appka už pár týždňov podporuje tmavy režim. To, ako si ho môžete aktivovať, sa dočítate v tomto článku. Nezabudnite teda aktualizovať a užívajte všetky nové funkcie!

WhatsApp príde s novinkou, ktorá sa vám bude páčiť!
WhatsApp dostal aktualizáciu. Čo pribudlo do populárnej aplikácie?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.