YouTube je aplikácia, ktorú si medzi prvými inštalujú mnohí majitelia iPhonov. Problém je však v tom, že v poslednej dobe má tento softvér od spoločnosti Google problémy. Ľudia sa vo veľkom sťažujú, že sa prakticky nedá používať.

A pokiaľ hľadáte Apple zariadenia za bezkonkurenčné ceny, vyskúšajte nášho partnera iSpot. E-shop ponúka aj zľavy, vďaka ktorým ušetríte stovky eur.

Na diskusných fórach sa konkrétne spomína, že po tom, ako niektorí majitelia iPhonov otvoria aplikáciu YouTube, obrazovka zamrzne a spadne. Nemôžu si tak vychutnať svoj obľúbený video-obsah.

Ide o zvláštnu chybu, nakoľko samotný YouTube neprešiel v poslednej dobe žiadnou aktualizáciou. Znamená to, že sa už dlhšie nič nezmenilo, čo by mohlo vyvolať tento nepríjemný jav.

Zároveň sa objavili správy, že podobné chovanie zaznamenáva aj YouTube Music pre Apple TV. Dôležité je však zdôrazniť, že ho nepostrehli úplne všetci používatelia. Ide o verziu s označením „17.46.4“.

Ľudia, ktorí pocítili chybu na vlastnej koži uvádzajú, že po otvorení došlo ku pádu aplikácie na niekoľko sekúnd (trvalo to menej ako minútu). Najhoršie však je, že vynútenie zatvorenie a následné otvorenie aplikácie YouTube problém nevyrieši. Stále sa opakuje.

Ku všetkému sa už vyjadrila aj spoločnosť Google, ktorá za aplikáciou stojí. Na sociálnu sieť Twitter napísala, že problém registruje a medzičasom začali jej vývojári pracovať na oprave. Sprístupnená má byť čoskoro.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Hádaj, ktorá spoločnosť je najziskovejšia v USA
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here