Nová generácia iPhonov 13 ešte poriadne ani nevychladla, no v komunite sa čím ďalej tým častejšie objavujú koncepty týkajúce sa pripravovaného iPhonu 14. Odhady poukazujú na mierne zmeny dizajnu, ako aj konečný príchod celistvej obrazovky bez výrezu notch.

Prečítajte si tiež  Uniknutá schéma od Apple ukazuje, ako bude vyzerať výrez v iPhone 14 v roku 2022. Zásadne sa zmení

iPhone 14 by sa mal na jeseň predviesť v štyroch modeloch, pričom namiesto Mini sa dočkáme väčšieho klasického modelu. Nebude chýbať menej vystupujúci bump pre zadnú kameru, redizajnované rámčeky okolo displeja a nový senzor pre autentifikáciu tváre FaceID.

Pozrite sa na zaujímavý koncept pre high-endový iPhone 14 Pro z produkcie Tech Blood v nasledujúcom videu. Čo by ste v nasledujúcej generácii iPhonov privítali vy? Podeľte sa s nami o názor v komentároch.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -