Futbalový obsah nie je jablkovej spoločnosti vôbec cudzí, čo potvrdzuje napríklad obľúbený seriál Ted Lasso alebo priame vysielanie zápasov americkej Major Soccer League. Už čoskoro do služby Apple TV+ pribudne nová dokumentárna séria, ktorá bude venovaná najlepšiemu futbalistovi sveta.

Apple predstavilo 30-sekundovú upútavku na nový šesťdielny dokumentárny film, ktorého aktérom sa stal Lionel Messi. Prestup futbalového kúzelníka do Interu Miami CF zdvojnásobil počet predplatiteľov sezónnej permanentky Apple MLS a jeho debut priniesol streamovacej službe rekordnú sledovanosť. Nebol to teda šok, keď služba Apple TV+ oznámila dokumentárnu sériu o jeho prestupe do USA.

Dokumentárna séria s názvom „Messi Meets America“ bude rozoberať zákulisné info týkajúce Messiho kariéry, ako aj jeho prvé kroky na amerických trávnikoch. Prvá časť seriálu bude mať premiéru na Apple TV+ už túto sobotu 11. októbra 2023.

Ak vás zaujímajú ďalšie novinky týkajúce sa obsahu jablkovej filmovo-seriálovej služby, určite si nenechajte ujsť naše ďalšie články z prostredia platformy Apple TV+.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple môže v Británii čeliť takmer miliardovému súdnemu procesu. Dôvodom sú batérie v iPhone
Môže ťa zaujímať
- Reklama -