Aj keď sa to nezdá, spoločnosť Apple nám už čoskoro predstaví úplne nové zariadenia, ktoré obohatia technologický priemysel. Jedným z nich budú aj Apple Watch Series 9 či Apple Watch Ultra 2. generácie, ktoré dostanú niekoľko zaujímavých technických vychytávok. Apple sa o nich podľa Macrumros teraz trochu „prekeclo“.

Spoločnosť Apple totiž počas uplynulého týždňa zaradila do databázy produktov s podporou Bluetooth zoznam zariadení, ktoré sú súčasťou operačného systému watchOS 10 (2023). A hoci nejde o nič prekvapujúce, práve tento zoznam nám potvrdzuje, že Apple sa chystá na predstavenie nových Apple Watch práve v septembri, tak ako to robí každý rok.

Samotný výpis je pomerne strohý a žiaľ nás neinformuje o žiadnych podrobnostiach, ktoré by sa týkali týchto modelov. Po stránke technológie Bluetooth by sa navyše ani nemali kam posunúť, pretože už súčasné Apple Watch Series 8 a Apple Watch Ultra podporujú Bluetooth 5.3.

Podľa Marka Gurmana z agentúry Bloomberg nebude inovácia pri tohtoročných Apple Watch nijako zásadná. Obe inteligentné hodinky dostanú modernejší procesor S9, ktorý bude založený na čipe A15 Bionic, ktorý je produkovaný 5 nm výrobným procesom. Rovnako tak platí, že Apple nevylepší základné Apple Watch SE. Ich upgradu sa dočkáme až v roku 2024.

V tomto istom roku sa však môžeme tešiť aj na hodinky s označením Apple Watch X, ktoré by mali priniesť zásadnú zmenu dizajnu, ako aj nový magnetický systém upevňovania remienkov, so zreteľom na čo väčšiu úsporu miesta v zariadení. Vďaka tomu by hodinky mohli mať väčšie akumulátory a dlhšiu výdrť batérie na jedno nabitie.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 800 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple predstavilo novú Pride edíciu remienkov a ciferníkov Apple Watch
Môže ťa zaujímať
- Reklama -