O detailoch novej generácie hodiniek Apple Watch sa v posledných týždňoch špekuluje viac než dosť. Pôvodné odhady poukazovali na fakt, že Apple Watch Series 7 dostanú novú zelenú farbu, podobnú ako v prípade slúchadiel AirPods Max. Najnovšie zdroje však ukazujú, že nových farieb by mohlo byť viac.

Nové Apple Watch by mali byť predstavené pravdepodobne na jednej konferencii spolu s odhalením iPhonu 13. Väčšina analytikov sa naviac domnieva, že sa siedma generácia jablkových hodiniek dočká viditeľných zmien v dizajne.

Watch

Hrany sú opäť v móde

Apple by sa malo podľa všetkého držať rovnakého trendu, ako tomu je v prípade nových iPhonov a iPadov. Je teda viac než možné, že Apple Watch obdržia hranaté rysy po vzore svojich kolegov z rodiny Apple zariadení. Remienok by mal byť naviac o niečo tenší, s novou technológiou zapínania.

Okrem spomínanej zelenej farby by sme sa však mali dočkať minimálne jedného ďalšieho prevedenia. To však Apple ani žiadny iný zdroj zatiaľ nešpecifikoval. Lákadlom pre nových, ale aj aktívnych užívateľov hodiniek by malo byť aj zakomponovanie batérie s väčšou kapacitou.

Watch

Presnejšie a odolnejšie Apple Watch 

Hranaté telo v kombinácii s menším čipom má uvoľniť miesto nielen pre väčšiu batériu, ale pravdepodobne aj pre ďalšie senzory. V hre ešte stále ostáva očakávaný merač teploty alebo senzor pre meranie hodnôt cukru v krvi.

Viac pravdepodobné ale je, že týchto funkcií sa dočkáme až v prípade neskorších modelov. Rovnako to môže byť aj s odolnejším modelom hodiniek, ktorý má byť určený pre športovcov a ľudí, ktoré hodinky rozhodne nešetria.

Nová generácia hodiniek Apple Watch sa pomaly ale isto blíži. Chystáte sa na kúpu Apple Watch Series 7? Ak áno, napíšte nám do komentára, ktorú farbu a veľkosť by ste uvítali.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -