Apple Watch Series 7 a sledovanie hladiny cukru v krvi

Hovorilo sa o tom už niekoľko rokov dozadu, no až teraz to vyzerá nádejne. Tim Cook v minuloročnom rozhovore prezradil, že Apple Watch sa dočkajú revolučných a pokrokových technológií. Pokiaľ sú správy od portálu ETNews pravdivé, dnes už presne vieme, čo tým naznačoval.

Technologický gigant vraj finišuje s prípravou glukomeru, ktorý sa bude nachádzať vo vnútri Apple Watch Series 7. Toto zariadenie Apple predstaví už v septembri 2021 a meranie hladiny cukru v krvi má prebiehať neinvazívnym spôsobom (bez ihly).

V oblasti technológií sa môže jednať o revolučný pokrok, ktorý povýši schopnosti inteligentných hodiniek na úplne inú úroveň. Cukrovkou trpí množstvo ľudí, ktorí o tom nevedia, a Apple Watch Series 7 im môžu ochorenie diagnostikovať a odporučiť návštevu lekára.

Inžinieri v Cupertine sa už teraz zameriavajú na zaistenie stability a spoľahlivosti merania. Z minulosti vieme, že Apple získalo viacero patentov, súvisiacich s technológiou glukomeru pre hodinky Apple Watch.

- Reklama -

Samozrejme, táto správa nemusí byť pravdivá, no dávala by zmysel (vzhľadom na viacero súvislostí). Pokiaľ by sa podarilo naplniť Applu to, čo ste si prečítali v texte vyššie, prekonal by všetku konkurenciu. Myslíte si, že je reálne, aby Apple Watch merali hladinu cukru v krvi? Napíšte nám svoj názor do komentára.

- Reklama -

1 komentár

  1. Ak budú merať tak máte ďalšieho zákazníka, hneď prejdem zo Samsungu k Vám. A celé portfólio vymením za Vaše. Pekný deň

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here