Spoločnosť Apple predstavila svoje nové inteligentné hodinky Apple Watch Ultra iba v septembri 2022. Fanúšikov značky okamžite prekvapil nie len extrémne odolný dizajn či väčšie 49 mm telo ale aj cena, ktorá bola na Slovensku stanovená na 999 €. To za hodinky, ktoré sú stále považované za spotrebnú elektroniku nie je málo.

A aj keď sa Apple Watch Ultra zo začiatku nedali zohnať, pretože ich zákazníci nakupovali ako na bežiacom páse, tieto časy sú zdá sa preč. Známy predajca iSpot totiž prichádza so zľavou, vďaka ktorej môžete získať Apple Watch Ultra v pomerne zaujímavom cenovom zvýhodnení.

Samozrejme, stále treba myslieť na to, že v rámci úpravy cien skoro nových produktov nie je možné robiť zázraky. No keď nezaplatíte 999 € ale iba 866 €, vaša peňaženka sa vám veľmi pekne poďakuje. Apple Watch Ultra kúpite najvýhodnejšie na Slovensku tu.

Ušetríte totiž príjemných 143 €, ktoré môžete následne investovať napríklad do príslušenstva na Loopi.sk. Kúpite tu nádherný oceľový remienok len za 49,99 €.

Apple Watch Ultra vám v porovnaní s lacnejším modelom ponúknu konštrukciu vyrobenú z titánu (namiesto hliníka) a odolné zafírové sklíčko, ktoré nahradilo lacnejšie riešenie ION-X. Vďaka tomu sa už nemusíte obávať skoro žiadnych škrabancov. Ako nám ukázali nedávne testy, Apple Watch Ultra sú takmer nezničiteľné.

Taktiež sa však môžete tešiť na možnosť potápania až do hĺbky 50 metrov či vojenskú normu americkej armády, ktorú Apple Watch Ultra bez problémov zvládajú.

Apple Watch Ultra a hodinky Rolex
Zdroj: Unsplash / Ten Pieces of Eight

Na záver upozorníme, že cena sa môže v priebehu času zmeniť, respektíve aktualizovať. Aj preto nemusí vždy sedieť s tým, čo sa nachádzalo v článku v čase jeho publikácie.

Dajte nám vedieť do komentára, či by ste si tieto hodinky kúpili alebo nie. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  ResearchKit je tak obľúbený ako sociálne siete, tvrdia vývojári
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here