Pokiaľ radi športujete a chcete si svoje tréningy zaznamenávať na zariadenie s veľmi presnými senzormi a bohatou technologickou výbavou, dnes vám ukážeme Garmin Forerunner 265, ktoré sa dajú kúpiť za veľmi výhodnú cenu. Ide o špičkový produkt, ktorý si mnoho nadšencov kupuje radšej, ako inteligentné hodinky Apple Watch.

Garmin Forerunner 265 majú 1,3″ AMOLED displej s rozlíšením 416 x 416 pixelov a funkciou Always-on. Obrazovka je chránená tvrdeným sklom Gorilla Glass a celá konštrukcia je odolná voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM). Čo sa týka senzorov, hodinkám nechýba meranie srdcového tepu, pulzný oxymeter, krokomer, teplomer, barometer, výškomer, gyroskop či akcelerometer. Samozrejmosťou je aj veľmi presné dvojpásmové GPS. Čo však cena?

Spoločnosť Garmin si za svoje špičkové produkty rada necháva zaplatiť a výnimkou v tomto prípade nie sú ani Garmin Forerunner 265, ktoré sa štandardne predávajú za 499 €, čo len odzrkadľuje ich špičkovú výbavu. Dobrou správou ale je, že po kliknutí na tento odkaz zariadenie kúpite už za 428 €, vďaka čomu na jeho nákupe ušetríte cca 70 €. A keďže ide stále o novinku, ktorá je na trhu len cca pol roka, táto ponuka sa jednoznačne oplatí.

Garmin Forerunner 265
Zdroj: YouTube / DesFit (snímka obrazovky + úprava redakcie)

Medzi zaujímavé funkcie Garmin Forerunner 265 patrí podpora množstva športových režimov či špeciálne zameranie na beh, ktoré vyplýva aj z názvu tohto zariadenia. Poteší však tiež monitoring spánkovej aktivity, monitoring stresu, odhad hodnoty VO2 (fyzickej kondície), presné meranie počtu spálených kalórii ale aj praktické NFC, vďaka ktorému budete môcť uskutočňovať platby cez službu Garmin Pay.

Náročných spotrebiteľov tiež poteší geniálna výdrž batérie, ktorá je na kilometre vzdialená od toho, čo poznáme z Apple Watch. Garmin Forerunner 265 zvládnu až 13 dní na jedno nabitie v štandardnom režime a ak si zapnete aj Always-on displej, reálne sa viete dostať na cca 5 dňovú výdrž, čo je absolútne fantastická hodnota. Ak vás teda tieto hodinky zaujali a hľadáte športovo zameraný produkt so špičkovou výbavou, Garmin Forerunner 265 kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 428 €. Nákupom tohto modelu určite neurobíte krok vedľa. Práve naopak. Ide o produkt na niekoľko dlhých rokov!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  JBL Tune 520BT kúpite za extrémne nízku cenu: Majú aj vlastnú mobilnú aplikáciu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -