Nakoľko je informácií ohľadom WWDC 2022 skutočne veľa, rozhodli sme sa vám priniesť aspoň najdôležitejšie zistenia. Patrí sem aj kompatibilita nových operačných systémov, vrátane watchOS 9.

Prečítajte si tiež  Prečo sú Apple Watch Hermes také drahé? Odpoveď je jednoduchá

Každý majiteľ inteligentných hodiniek od Apple sa určite poteší, keď zistí, že práve jeho starší model Apple Watch watchOS 9 stále podporuje. Urobili sme si preto pre vás krátky zoznam zariadení, na ktoré ho nainštalujete:

watchOS 9 nainštalujete na tieto Apple Watch

  • Apple Watch Series 4
  • Apple Watch Series 5
  • Apple Watch Series 6
  • Apple Watch SE
  • Apple Watch Series 7

Ako môžete vidieť sami, zo zoznamu oficiálne vypadli Apple Watch Series 3, ktoré boli predstavené ešte v roku 2017. Nie je to síce veľké prekvapenie, no trochu zvláštne je minimálne to, že Apple tieto hodinky ešte stále predáva. Najstarším podporovaným zariadením budú teda Apple Watch Series 4 z roku 2018. Aj tak slušné…

Sme veľmi zvedaví na prvé testy watchOS 9 v rámci beta verzií, ktoré by mali byť dostupné už o niekoľko minút. Operačný systém samozrejme nebude dokončený až do septembra/októbra 2022, kedy sa spustí možnosť inštalácie aj pre širokú verejnosť.

Prečítajte si tiež  Muž potajomky sledoval polohu svojej priateľky cez Apple Watch. Zatkla ho polícia

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -