Od predstavenia revolučného produktu v podobe Apple Watch prešlo neuveriteľných 7 rokov. Za ten čas sa majitelia a fanúšikovia jablkových hodiniek dočkali desiatok variácií a modelov, v ktorých boli „Watchky“ uvedené na trh. Vedeli ste, že Apple experimentoval s keramickým telom hodiniek už od prvej série?

Keramického tela sa Apple Watch oficiálne dočkali s príchodom Series 2 v roku 2016. Príspevok od zberateľa prototypov menom DongleBookPro ale ukazuje, že možnosť keramického spracovania bola na stole už dva roky predtým.

- Reklama -

Watch

Prototyp zariadenia bežal na skúšobnom internom systéme, ktorý bol určený výhradne pre testovanie ešte pred vydaním watchOS. Podľa obrázkov je vidieť, že sa firma priblížila k skutočnému vzhľadu a vypracovaniu dnešných keramických Apple Watch.

High-endová edícia hodiniek obdržala cenovku 1,249 dolárov a v porovnaní so svojim kolegom z nehrdzavejúcej ocele bola až 4x odolnejšia. Od piatej série sa keramická edícia takpovediac utiahla do úzadia, no prichádzajúci model by sa mal postarať o jej oživenie.

Watch

Hodinky Apple Watch za tie roky prešli pozoruhodnou evolúciou a my sa tak môžeme tešiť na predstavenie Series 7 už onedlho. Všetko potrebné o novinkách v prípade Apple Watch 7 a nového watchOS 8 nájdete v článkoch z našej redakcie. Na ktorú z plánovaných vychytávok sa tešíte najviac?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -