Pokiaľ máte radi spoločnosť Apple, určite ste zvyknutí na jej vysoké ceny za produkty, ktorých ekvivalent predáva konkurencia pokojne aj za polovicu. Výrobca s nahryznutým jablkom v logu však v roku 2021 zašiel naozaj ďaleko…

Reč je samozrejme o inteligentných hodinkách Apple Watch Series 7 v edícii Hermes, v rámci ktorej si najdrahší model môžete zaobstarať za 1 859,00 € (podľa nemeckého Apple Online Store).

Iste, takúto sumu peňazí dá už dnes dokopy kde kto, no netreba zabúdať, že základné Apple Watch Series 7, ktoré majú hliníkové telo a ION-X sklíčko štartujú na cene 429,00 € za 41 mm model a pokiaľ chce zákazník odolnejší rám z nerezovej ocele + zafírové sklíčko, bude ho to stáť zhruba 729,00 €.

Odlišnosti od štandardných Apple Watch sú minimálne 

Prevedenia Hermes sa líšia v podstate len tým, že obsahujú niekoľko digitálnych ciferníkov navyše, v zadnej časti hodiniek je vygravírované logo Hermes a to najdôležitejšie, zariadenie je dodávané s extrémne kvalitným a dokonalo prepracovaným koženým remienkom.

Prečítajte si tiež  Prečo sú Apple Watch Hermes také drahé? Odpoveď je jednoduchá

Je zrejme, že na Slovensku bude mať takéto hodinky len málokto. Stále ide o spotrebnú elektroniku, ktorej cena klesá a preto je jasné, že z investičného hľadiska nedáva veľký nezmysel (ak si samozrejme zariadenie nechcete nechať zabalené v skrini najbližších desať rokov).

Apple Watch Series 7 Hermes sú teda určené len pre skutočných pôžitkárov, ktorí vedia oceniť kvalitný hardvér a remeselnú výrobu spojenú s dlhoročnou tradíciou spoločnosti, ktorá sa už 184 rokov venuje profesionálnemu spracovaniu kože.

Pozrite si video od Unbox Therapy a dajte nám vedieť do komentára, či sa vám prezentované Apple Watch spolu s koženým remienkom páčia alebo nie. Sme zvedaví na všetky vaše názory a reakcie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.