Inteligentné hodinky Apple Watch Ultra 2. generácie sú aktuálne tie najlepšie inteligentné hodinky, aké spoločnosť Apple predstavila a dovolíme si tvrdiť, že aj jedny z najlepších, aké si môžete aktuálne na trhu s týmto sortimentom kúpiť. Ich nákup sa veľmi oplatí, pretože sú v zaujímavej zľave. Apple Watch Ultra 2 vám vydržia niekoľko rokov.

Pomôže tomu titánový rám, extrémne odolné zafírové sklíčko či vojenská certifikácia MIL-STD-810, ktorá zabezpečí, že hodinky prežijú aj extrémne výkyvy teplôt, vibrácie, či skutočne tvrdé zaobchádzanie. Dokonca sa s nimi môžete ísť aj potápať a to až do hĺbky 40 metrov (10 ATM). Po celý čas vás pri tom budú sledovať cez snímač srdcového tepu, oxymeter, teplomer či dokonca vstavené EKG. Apple Watch Ultra 2 majú aj dvojpásmové GPS, barometer či akcelerometer. To sa hodí napríklad pri využívaní navigácie s mapou.

No a cena? Apple Watch Ultra 2 môžeme považovať za taký technologický vrchol z Cupertina za zápästí. Zariadenie však štandarde nie je lacné, čo mnohých zákazníkov na začiatku predaja odradilo. Dnes ho ale namiesto pôvodných 899 € môžete po kliknutí na tento odkaz získať len za 793 €, čo je veľmi výhodná ponuka. Nenechajte si ju ale ujsť, nakoľko môže byť časovo obmedzená.

Zrodené na šport aj do kancelárie. Potešia aj výdržou batérie 

Zdroj: YouTube / GregsGadgets (úprava redakcie)

Na Apple Watch Ultra 2 je krásne to, že sú neuveriteľne univerzálne. Hodinky majú extrémne výkonný čip S9, ktorý prináša až 64 GB úložisko, kde si viete ukladať hudbu, fotografie a hlavne aplikácie priamo z App Store.

Aby toho nebolo málo, na výber budete mať obrovské množstvo ciferníkov a kompilácií, ktoré si budete vedieť nastavovať presne podľa svojho gusta. Zariadenie tiež disponuje šikovným gestom Double Tap, jeho displej má jas až 3 000 nitov a vďaka dokonalej kompatibilite s iPhonom si cezeň zavoláte aj odpoviete na správy.

Čo sa potom týka výdrže batérie, s tou majú Apple Watch vo všeobecnosti problém. Pri modeloch Ultra je však dobre to, že zvládnu až 36 hodín štandardného používania s Always-on displejom. Ak ich prepnete do úsporného módu, hravo sa dostanete na 72 hodín.

Iste, konkurencia je ďalej, ale vďaka podpore extrémne rýchleho nabíjania vás to trápiť nemusí. Hodinky sa stihnú dobiť aj počas toho, ako si budete dávať večernú sprchu.

Apple Watch Ultra 2 majú plno ďalších benefitov 

Apple Watch Ultra 2
Zdroj: YouTube / Matt LeGrand (úprava redakcie)

Apple Watch Ultra 2 ponúkajú podporu pre LTE volania. Na Slovensku to zatiaľ nefunguje, no v blízkej budúcnosti sa to môže zmeniť. Nemusíte teda za to priplácať. Hodinky navyše dokážu detegovať pád, autonehodu a tiež rôzne srdcové ochorenia. Včas vás pošlú k doktorovi a tým vám vedia zachrániť život.

Prečítajte si tiež  Spoločnosť Apple práve vydala watchOS 10.1 pre všetky Apple Watch: Prináša dve zásadné funkcie

V neposlednom rade môžeme spomenúť aj prítomnosť hlasnej sirény, ktorá sa hodí, ak sa náhodou stratíte v lese a potrebujete dať o sebe vedieť svojmu okoliu. Ide v podstate o taký iPhone na vašom zápästí a ak s ním ešte nemáte skúsenosť, teraz je ten najvyšší čas to zmeniť. Apple Watch Ultra 2 kúpite za 793 € po kliknutí na tento odkaz. Nečakajte, kým budú drahšie!

Do pozornosti tiež dávame, že ak si budete chcieť kúpiť na svoje Apple Watch Ultra 2 kvalitný remienok, na našom e-shope Loopi.sk nájdete širokú ponuku produktov pre tento 49 mm model. Máme skvelé ceny a tiež malú zľavu pri platbe cez Apple Pay. Tak na čo ešte čakáte?

Loopi Steel Magnetic Band
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -