Ak patríte medzi majiteľov hodiniek Apple Watch a pravidelne sa zúčastňujete na plnení jednotlivých výziev v apke Aktivita, nasledujúca správa vás určite poteší. Koniec apríla nám totiž prinesie ďalšiu výzvu, na počesť osláv Dňa Zeme.

Prečítajte si tiež  Nový režim nízkej spotreby, zmeny dizajnu ciferníkov a ďalšie novinky. Toto prinesie watchOS 9

Používatelia Apple Watch budú môcť v Deň Zeme opäť splniť úlohu Activity Challenge a získať špeciálny odznak do hodiniek a nálepky do iMessage. Podmienky na záskanie týchto virtuálnych ocenení su tento mesiac veľmi jednoduché.

Pre splnenie výzvy Activity Challenge stačí, ak používatelia 22. apríla absolvujú akékoľvek cvičenie v trvaní 30 minút alebo dlhšie. Ako zvyčajne, cvičenie možno zaznamenať v aplikácii Fitness alebo v akejkoľvek inej aplikácii, ktorá dokáže odosielať údaje do aplikácie Zdravie.

Používatelia Apple Watch, ktorí splnia výzvu Activity Challenge, odomknú špeciálny odznak v aplikácii Aktivita spolu so sériou animovaných nálepiek, ktoré sa dajú použiť v aplikáciách Správy a FaceTime.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -