Technologický gigant dnes zverejnil na svojom YouTube kanáli dve a pol minútový trailer, kde sa objavili ukážky najnovších televíznych seriálov a filmov, ktoré budú dostupné na platforme Apple TV+ v lete 2021.

Aj keď sa v jednotlivých prestrihoch objavilo zopár snímok, ktoré sú už k dispozícii celé mesiace, Apple nás láka napríklad na druhú sériu SEE, The Morning Show či Ted Lasso. Vo všetkých troch prípadoch ide o extrémne úspešné seriály, ktoré si stojí za to pustiť.

Napríklad posledný menovaný Ted Lasso príde 23. júla, pričom si jeho fanúšikovia budú môcť zakúpiť aj oficiálny merch!

Hlavný predstaviteľ, Jason Sudeikis získal začiatkom tohto roka ocenenie Zlatý glóbus za svoj fantastický herecký výkon, v ktorom stvárňoval stredoškolského futbalového trénera. Upútavku na druhú sériu si môžete pozrieť na konci článku.

Ako funguje Apple TV+? 

Streamovacia služba Apple TV+ je dostupná na 1 rok zadarmo pre tých, ktorí si zakúpia nový Apple produkt a túto ponuku už nevyužili predtým.

Po uplynutí 12 mesiacov je účtovaný poplatok vo výške 4,99 €/ mesačne. Na jednej strane to nie je veľa, no na strane druhej získate zatiaľ iba nízky počet seriálov a filmov, ktoré pravdepodobne vyčerpáte už za niekoľko mesiacov.

Uvidíme, akým smerom sa bude Apple TV+ uberať v blízkej budúcnosť. Na konkurenciu pre Netflix či HBO GO to ale ani zďaleka nevyzerá.

 

Prečítajte si tiež  One more thing - stiahnite si pozadia s tematikou eventu, do svojho iPhonu.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.