Sledovanosť Apple TV+ sa cez víkend zvýšila o 33%

Nie je zvykom, že by spoločnosť Apple zdieľala informácie ohľadom sledovanosti svojej streamovacej služby Apple TV+. Dôvodom je jej nízka popularita kvôli chudobnému obsahu v podobe filmov a seriálov. Postupom času sa však všetko mení a s kvalitnými originálnymi dielami prichádzajú prvé úspechy.

Technologický gigant prezradil, že počas uplynulého víkendu padol rekord v sledovanosti, ktorá sa zvýšila o šialených 33%. Za všetko môže nový film Palmer v hlavnej úlohe s Justinom Timberlakom, ktorý je divácky veľmi atraktívny.

- Reklama -

Príbeh sa točí okolo bývalého futbalistu, ktorý sa vráti do rodného mesta po dlhom pobyte vo väzení. Dostať sa do bežného života ale nie je jednoduché.

Doma sa žiaľ Palmer stretáva s pretrvávajúcimi konfliktmi z minulosti, keď sa zrazu musí postarať o malého chlapca, ktorého opustila matka. Vo filme si zahral aj Juno Temple, June Squibb, Alisha Wainright a nová herecká tvár, Ryder Allen.

Aby toho nebolo málo, na Apple TV+ postupne pribúdajú aj ďalšie epizódy seriálu Dickinson či Servant a v druhej polovici februára sa dočkáme pokračovania For All Mankind. Napíšte nám do komentára, ktoré diela vás na tejto službe zaujali najviac a ktoré naopak najmenej.

- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here