Len niekoľko dní po tom, čo spoločnosť Apple predstavila nové Apple Watch Ultra sa na internete začali šíriť klebety, že podobné riešenie prinesie už na budúci rok aj iPhone.

Technologický gigant z Cupertina má jednoducho zrušiť iPhone 15 Pro Max a nahradiť ho verziou s označením iPhone 15 Ultra.

Pokiaľ by to bola pravda, tento model by nemal mať výhodu len v sofistikovanejších technických riešeniach, medzi ktoré patrí napríklad prítomnosť periskopu, ale teoreticky aj v dizajne či konštrukcii, ktorá môže byť odolnejšia.

iPhone 15 Ultra

A aj keď dnes zďaleka netušíme, ako bude iPhone 15 Ultra v roku 2023 vyzerať, naznačil nám to YouTube kanál PHConcepts, ktorý vytvoril fotorealistické rendery. Na nich sa môžete pozrieť na zariadenie, ktorého vizuál vychádza z Apple Watch Ultra a dokonca obsahuje aj niektoré špecifické prvky.

Jedným z nich je napríklad oranžová farba uzamykacieho tlačidla po vzore Action Button a taktiež zvláštne riešená zadná časť uzatvorená niekoľkými skrutkami.

Autori konceptu samozrejme nezabudli na tri obrovské fotoaparáty v zadnej časti, LiDAR skener či Dyamic Island vpredu.

Pozrite si video pod týmto odstavcom a napíšte nám do komentára, či by sa vám takýto iPhone 15 Ultra páčil alebo nie. Počítajte s tým, že zariadenie bude drahšie než súčasný iPhone 14 Pro Max.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Nádherný koncept iOS 15: Takto by ste si mohli prispôsobiť dizajn operačného systému
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here