Spoločnosť Apple skoro pred mesiacom predstavila úplne nový iPhone 14, ktorý prišiel v štyroch samostatných verziách. Oba Pro modely, ako aj menšie 6,1″ zariadenie sú k dispozícii už od 16. septembra. Ak si však robíte zálusk na iPhone 14 Plus, momentálne musíte čakať.

Apple spúšťa predobjednávky až 7. októbra 2022, za čo môžu pravdepodobne problémy vo výrobe. A aj keď nás od tejto chvíle delí ešte niekoľko dní, už teraz je jasné, že s dostupnosťou 6,7″ zariadenia môže byť problém.

Podľa zistení portálu Macrumors sa na webovej stránke technologického giganta už teraz zobrazuje informácia o omeškaní pri niektorých farbách a úložiskách. Aby sme boli presnejší, k prvým zákazníkom by toto zariadenie malo doraziť 11. až 13. októbra 2022.

iPhone 14 Plus je lacnejšia alternatíva pre model 14. Zaslúžil by si, ale úplne iný názov

iPhone 14 a iPhone 14 Plus
Zdroj: Apple

iPhone 14 Plus bude dostupný vo farbách Blue, Purple, Midnight, Starlight a PRODUCT(RED) a pamäťových variantoch 128 GB, 256 GB a 512 GB.

Rovnako tak má tento model úplne rovnaký hardvér a vybavenie, ako štandardná 6,1″ verzia. To znamená, že sa budúci zákazníci môžu tešiť na procesor A15 Bionic, vylepšené fotoaparáty či video. Jediným rozdielom je obrovský 6,7″ displej a akumulátor s vyššou kapacitou.

Ak by sme však mali v skratke napísať, aký je iPhone 14 v porovnaní s iPhonom 13, odpoveďou by bola modernizácia na úrovni písmena „S“. Toto zariadenie je skutočne skôr „iPhone 13S“ než iPhone 14, no spoločnosť Apple už tento spôsob označovania zariadení opustila. To je veľká škoda…

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple predstavil iPhone 7/7 Plus vo farbe (RED)
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here