Rok 2023 nepriniesol do Apple sveta iba nové iPhony, ale aj procesor A17 Pro, ktorý je produkovaný 3 nm výrobným procesom spoločnosti TSMC a ponúka extrémny výpočtový výkon. ​

Zákazníci sa v tomto prípade môžu tešiť na šesťjadrové CPU, ktoré pozostáva z dvoch vysokovýkonných jadier naladených na 3,78 GHz a štyroch úsporných jadier s frekvenciou 2,11 GHz. Čip A17 Pro tiež ponúka šesťjadrovú GPU s podporou hardvérového Ray Tracingu či 8 GB RAM. Na to, že tento čip je určený „len“ pre mobilné zariadenia dokáže poskytnúť výkon, ktorým dnes nedisponujú ani niektoré počítače a Apple to jasne prezentovalo už na Keynote.

iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max sú totiž schopné rozbehať hry, ktoré neboli vyvinuté len pre smartfóny, ale aj prePC či herné konzoly. Toto všetko v tenučkom zariadení, ktoré kedykoľvek vytiahnete z vrecka a môže vás zabávať celé hodiny.

No a presne týmto smerom je ladená aj nová reklama s názvom „Pro Power“, ktorá sa pred pár hodinami objavila na platforme YouTube. Technologický gigant z Cupertina v nej vyzdvihuje najmä hernú stránku nového procesora A17 Pro, ktorý vás svojimi schopnosťami dokáže preniesť doslova do iného sveta.

Je pri tom jedno, či sa budete nachádzať doma v izbe alebo práve cestovať verejnou dopravou do školy či práce. Tento iPhone 15 Pro vás môže zamestnávať prakticky nonstop. Opäť ide navyše o spot, v ktorom Apple divákov nezaťažuje číslami, ale v praxi ukazuje, čo jeho moderná spotrebná elektronika dokáže. Už teraz sa nevieme dočkať, keď si na iPhone 15 Pro Max zahráme Assassin’s Creed Mirage alebo Resident Evil Village.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Pozrite sa na prvý benchmark nového MacBooku Air 2022 s čipom M2
Môže ťa zaujímať
- Reklama -