Aj keď sa spoločnosť Apple sústreďuje na technológie, z času na čas nám ponúkne nejaký ten dokument. Spája pri tom príjemné z užitočným, nakoľko v poslednom prípade bolo celé viac ako 5 minútové video natočené na iPhone 13 Pro. Jeho výsledok vás dostane.

Výrobca tým demonštrujú kvalitu 4K kamery, ktorá dokáže pracovať s formátom ProRes a takisto zvládne natáčať aj špeciálne filmové zábery s rozmazaným pozadím. V správnych rukách vďaka tomu dosiahnete výsledky, ktoré prekvapia možno aj vás samotných.

Nové video sa točí okolo dvoch stánkov s občerstvením, ktoré súťažia o najlepšie jedlo. V dokumente sú predstavené rôzne funkcie kamery iPhonu 13 Pro ako aj jeho fotoaparátu. Či už ide o detailné zábery alebo časozber, takmer všetko vyzerá ako z profesionálnych zariadení za tisíce EUR. V tomto prípade však na natáčanie poslúžil len smartfón a nejaké to kameramanské príslušenstvo.

„Veľké ambície sa stretávajú v malých kuchyniach, a to všetko v mene obľúbeného singapurského jedla – kuracej ryže,“ píše spoločnosť Apple sa v popise videa.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Aby toho nebolo málo, technologický gigant spolu s novým videom zverejnil aj „The Making of“ zábery z jeho zákulisia. Vďaka tomu si budete môcť lepšie predstaviť, ako to celé vzniklo. Za nás ide o perfektný príklad vhodnej marketignovej komunikácie. Len sme teraz trochu hladní…

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -