Spoločnosť Apple dnes zdieľala na svojom YouTube kanáli nové video, ktoré vyzdvihuje prepracované funkcie kamerového systému v novom iPhonu 14 Pro. Zameriava sa predovšetkým na špeciálny akčný režim, ktorý dokáže nahradiť stabilizátor.

Pokiaľ vás táto technológia zaujala, mali by ste vedieť, že nový akčný režim je navrhnutý tak, aby ponúkal dodatočnú stabilizáciu videa pri snímaní počas pohybu. Vďaka tomu je ideálny na rôzne zábavné zábery, ktoré by inak bez drahého príslušenstva nemohli vzniknúť.

Spoločnosť Apple navrhla svoj akčný režim tak, aby kopíroval kvalitu videa, ktorú môžete získať pri použití gimbalu. Aj hoci je pravda, že ak máte hardvérový gimbal, výsledok bude pravdepodobne vždy o trochu lepší, treba si uvedomiť, že tento výrobok nemusíte mať vždy po ruke.

Reklama

Ak sa teda budete nachádzať na mieste, kde potrebujete natočiť kvalitné stabilizované zábery bez stabilizátora, iPhone 14 vám s tým pomôže. Zariadenie získate na Slovensku v zľave za super cenu.

Video spoločnosti Apple demonštruje niekoľko spôsobov, ako natočiť zábery v akčnom režime, napríklad s použitím 360-stupňového otáčania, snímania vo vzduchu, natáčania z kolesa a podobne.

Každá ukážka obsahuje porovnanie videa so zapnutým režimom Action Mode a bez neho, vďaka čomu je jasné, aký šialený rozdiel novinka prináša. Akčný režim je k dispozícii na každom jednom iPhone 14.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Základný iPhone 15 si Slováci môžu kúpiť za výhodnú cenu: Tento model sa spoločnosti Apple podaril
Môže ťa zaujímať
- Reklama -