Hoci nás od predstavenia nových modelov z radu iPhone 16 delí ešte niekoľko mesiacov, na internete sa čoraz častejšie ukazujú koncepty a podobizne toho, ako budú jednotlivé verzie smartfónov vyzerať. Koncept z dielne známeho kanálu iOS Beta News je obzvlášť podarený. Takýto dizajn iPhonu 16 by určite neurazil.

Nadchádzajúca generácia iPhonu 16 nemá byť podľa analytikov a únikov z dodávateľského reťazca žiadnou revolúciou. Napriek tomu by sme sa však mali dočkať niekoľkých zmien, ktoré potešia. Okrem nových farebných variácií, lepšieho fotoaparátu sa hovorí aj o dlhšej výdrži batérie či zmene umiestnenia kamier zadného fotoaparátu.

iPhone 16 prinesie malé, no zaujímavé zmeny dizajnu

Na niekoľko z týchto zmien poukazuje aj nové video, v ktorom sa ukazujú koncepty pre iPhone 16 a iPhone 16 Plus. Po dizajnovej stránke sa majú nové smartfóny podobať súčasnému iPhonu 15, no o priestor na vylepšenie nie je rozhodne núdza.

Spoločnosť Apple by mala na jeseň uviesť nový systém iOS 18, ktorý prinesie prvky generatívnej umelej inteligencie. Práve v súvislosti s touto vychytávou Apple pridá do svojich smartfónov vylepšený Neural Engine, ktorý prinesie širšiu funkcionalitu a lepšie spracovanie úloh AI.

Ak vás zaujímajú všetky doterajšie informácie a predpoklady týkajúce sa budúceho modelového radu iPhone 16, určite si nenechajte ujsť náš tematický článok, v ktorom pravidelne aktualizujeme všetky novinky.

Prečítajte si tiež  iPhone 16 Pro môže priniesť bláznivú zmenu dizajnu kamery. Toto snáď nikto nečakal

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -