Spoločnosť Apple dnes sprístupnila vývojárom štvrté beta verzie pripravovaných aktualizácií iOS 15.6 a iPadOS 15.6 na účely testovania, pričom nový softvér sa objavil dva týždne po vydaní tretích beta verzií.

Vývojári si môžu stiahnuť iOS 15.6 a iPadOS 15.6 prostredníctvom Apple Developer Center alebo cez internet po nainštalovaní príslušného profilu do iPhonu alebo iPadu. Zatiaľ nevieme, čo by sa mohlo v iOS 15.6 a iPadOS 15.6 objaviť, keďže Apple už do systémov implementoval všetky funkcie, ktoré boli minulý rok ohlásené na WWDC.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

V prvých troch beta verziách iOS 15.6 a iPadOS 15.6 neboli objavené žiadne zásadné novinky, čo naznačuje, že ide o aktualizácie zamerané na opravy chýb a ďalšie vylepšenia zabezpečenia. Ako iste viete, práve to je v súčasnej dobe kľúčové, nakoľko hrozby striehnu takmer všade. Ani vlastnenie iPhonu už nezaručuje takú bezpečnosť, ako kedysi.

Systémy iOS 15.6 a iPadOS 15.6 by mohli byť jednými z posledných aktualizácií systémov iOS 15 a iPadOS 15, keďže spoločnosť Apple teraz pracuje na systéme iOS 16, ktorý by mal byť vydaný na jeseň tohto roka. Predpokladáme, že verejnosti bude update sprístupnený najneskôr do mesiaca.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -