Je príjemné vidieť, že Apple aj dnes pracuje na tom aby jeho operačné systémy fungovali čo najlepšie. Pred týždňom vyšiel operačný systém iOS 13.3 v prvej beta verzii spolu s ostatnými operačnými systémami. Dnes to celé pokračuje. Apple vydalo druhú betu iOS 13.3, iPadOS 13.3, tvOS 13.3 a WatchOS 6.1.1. Pozrite sa na to, čo všetko prinášajú.

Apple vydalo druhú betu iOS 13.3, iPadOS 13.3, tvOS 13.3 a WatchOS 6.1.1.

Apple sa v tejto aktualizácii tak ako vždy pokúsilo systém o čosi viac „zastabilizovať“. Mal by teda vykazovať menej chýb, ponúknuť lepšiu výdrž batérie a hlavne vysokú spoľahlivosť a stabilitu systému. To či sa to firme darí alebo nie už musíte posúdiť sami. Každopádne len včera Apple ďalšiu betu iOS 13.3, iPadOS 13.3, tvOS 13.3 a WatchOS 6.1.1.

- Reklama -

No a pokiaľ vás zaujíma, čo bude teraz jej úlohou, už to v podstate viete. Beta verzia s poradovým číslom 2. momentálne skoro nič nové (oproti iOS 13.3) nevie. Minimálne sa nám to za pár hodín testovania nepodarilo objaviť. každopádne to ale neznamená, že tu nie je žiadna užitočná novinka, ktorú by sme prehliadli.

Budeme dianie okolo posledného updatu podrobne sledovať aj naďalej. No a pre tých, ktorý si plánujú aktualizáciu stiahnuť a nemajú vývojársky účel odkazujeme, nech si pred tým radšej prečítajú tento článok. Pojednáva o chybe, ktorú mala staršia vývojárska beta a kvôli ktorej muselo Apple na reklamácii meniť celé telefóny. Niekedy sa jednoducho nemusí oplatiť byť v predstihu pred ostatnými. Je skrátka lepšie ostať vytrvalí a trpezliví a technológie testovať až vtedy, keď nám ich Apple sprístupní. Vývojári a tiež kompetentní dobre vedia, prečo ponúkajú svoj vlastný systém „public beta“…

Apple vydalo druhú betu iOS 13.3, iPadOS 13.3, tvOS 13.3 a WatchOS 6.1.1.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.