Predstavenie nových jablkových produktov sa samozrejme nesmie zaobísť bez uvedenia nových verzií doplnkov, akými sú remienky, obaly alebo nové druhy periférií. Zatiaľ čo Apple Watch Series 7 a nové iPhony z modelovej rady 13 dostali celú flotilu doplnkov, nový iPad deviatej generácie a iPad Mini sa aspoň zatiaľ musí uspokojiť s uvedením nových Smart obalov.

Prečítajte si tiež  iPad mini 6. generácie: Apple čakalo s touto revolúciou 9 rokov a musíme povedať, že sa podarila!

Trojica nových farebných prevedení pre jablkové tablety si našla cestu do Online Apple Store aj bez oznámenia či tlačovej správy. Redizajnovaný iPad mini 6 obdržal dva nové covery Smart Folio vo farbách English Levander (pastelová fialová) a Dark Cherry (tmavá bordová). Najlacnejšiemu modelu z rady tabletov, ktorým je iPad 9. generácie sa ušiel iba jeden Smart Cover a to rovnako vo farbe English Levander.

V najbližších týždňoch, resp. mesiacoch by sme sa mali dočkať predstavenia ďalších doplnkov, ktoré si budeme môcť k dvojici spomínaných zariadení zakúpiť. Nový dizajn iPadu mini určite donúti cupertinskeho giganta k predstaveniu nových coverov, obalov alebo klávesníc a iných doplnkov, keďže sa jedná o najväčšiu zmenu vizuálu spomedzi všetkých predstavených zariadení. iPad CoverČo si o nových iPadoch myslíte vy? Dali by ste šancu čerstvo predstaveným tabletom, alebo by ste sa skôr rozhodli pre modely z rady Air a Pro? Podeľte sa s nami o váš názor v sekcii komentárov.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -