iPhone SE 2 príde na trh v marci tohto roka. Môžeme sa teda tešiť na lacný a dostupný model s vysokým výkonom a príjemným 4,7″ LCD displejom. Výroba zariadenia by mala byť spustená o 3 týždne. Na to ale, aby sa skontrolovalo, či je všetko v poriadku Apple dnes zahájilo skúšobnú výrobu už dnes.

Apple začalo so skúšobnou výrobou iPhonu SE 2

Dnešné informácie, ktoré pochádzajú zo zdrojov z dodávateľského reťazca hovoria o tom, že spoločnosť Apple začala so skúšobnou výrobou tohtoročného „dostupného hitu“, iPhonu SE 2. Je to bežná vec, ktorá sprevádza každý jeden model, ktorý sa uvádza na trh. Továreň testuje, či je všetko nastavené správne a prípadne ladí jednotlivé postupy výrobného procesu.

V Apple majú vo všeobecnosti veľmi prísne podmienky, ktoré musí samotná výroba spĺňať. Je tu teda kladený veľký dôraz na kvalitu. Pokiaľ pôjde všetko podľa plánov a s vyrobenými zariadeniami nebude žiaden problém, môže začať „ostrá“ sériová výroba.

Tá je naplánovaná na tretí februároví týždeň. Apple si podľa dostupných informácii u svojich dodávateľov objednalo predbežne 30 miliónov kusov tohto produktu, pričom v prvej polovici roka 2020 očakáva predaj na úrovni 20 miliónov kusov.

iphone se 2 inphographics
Apple začalo so skúšobnou výrobou iPhonu SE 2

Existujú teda predpoklady o tom, že SE 2 bude veľmi úspešný model, tak ako jeho predchodca z roku 2016. Keď sme ale pri výrobe, možno by bolo dobré upozorniť na fakt, že vplyv na samotnú výrobu môže ohroziť aj aktuálne rozširujúca sa epidémia koronavírusu, o ktorej sme vás informovali v tomto článku. Je teda reálne, že továrne nebudú pracovať na 100%, alebo dokonca nebudú fungovať vôbec.

V takomto prípade sa samotných zariadení môžeme dočkať omnoho neskôr ako na konci marca 2020. V lepšom prípade by mohli chýbať iba niektoré farebné a pamäťové verzie.

Ak by to však malo zachrániť zdravie pracovníkov v továrni, nám osobne by to určite neprekážalo. Predsa len je ochrana ľudského života najväčšia priorita. Máme tu niekoho, kto sa už nevie dočkať na nový iPhone SE 2? Napíšte nám prečo po ňom tak moc túžite!

iPhone SE 2
Apple začalo so skúšobnou výrobou iPhonu SE 2

Prečítajte si tiež  MacBook bez rámčekov? Brutálne!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.