Používatelia Apple zariadení môžu z času na čas pociťovať, že tieto produkty sú príliš tuctové. Aj preto existujú luxusní úpravcovia ako napríklad ruský Caviar, ktorí vytvárajú jedinečné prevedenia s použitím drahých a vzácnych materiálov. Samozrejmosťou je potom precízne spracovanie.

Pokiaľ zháňate darček na poslednú chvíľu, vyskúšajte Innocent Store. So zľavovým kódom SVETAPPLE10 získate 10 % zľavu na celý nákup. 

Už sme vám ukázali viacero počinov z dielne Caviaru, ako napríklad iPhone 13 v edícii iPhonu 2G alebo iPhone 11 Pro za 62 000 €. Dnes tu máme úpravu, ktorá je o niečo lacnejšia no aj tak si za ňu zaplatíte poriadny balík peňazí. Jej názov je Stealth 2.0 a vďaka špeciálnym materiálom môže zastaviť guľku zo strelnej zbrane.

Základný iPhone 13 Pro (128 GB) vás v tejto edícii bude stáť 6 290 $ (cca 5 554 €) a najdrahšia možnosť iPhone 13 Pro Max (1 TB) potom až 7 980 $ (cca 6 180 €). Všetko teda závisí od konkrétnej konfigurácie, ktorú si zvolíte.

Špeciálna limitovaná edícia v troch samostatných verziách 

Limitovaná edícia bude vyrobená iba v 99 kusoch a používatelia sa môžu tešiť na 3 rôzne prevedenia. Dve z nich majú maskáčový vzor a sú vyrobené z titánu. Taktiež pri nich môžete rátať s trojicou fotoaparátov v zadnej časti zariadenia.

Tretie prevedenie je vybavené špeciálnym pancierom, ktorý vyvinula spoločnosť NPO TCIT – špecializujúca sa výrobu nepriestrelných viest a obrnených transportérov.

Úroveň ochrany je v tomto prípade BR-2 a hoci sa v prípade zásahu zariadenie rozbije, je vysoká šanca, že náboj neprenikne až ku telu používateľa (ktorý má takýto iPhone napríklad v náprsnom vrecku).

Bez fotoaparátu 

Caviar zároveň tretiu (najdrahšiu) verziu svojho „obrneného iPhonu“ pripravil o fotoaparát, nakoľko jeho prítomnosť znižuje úroveň bezpečnosti (predsa len je to oslabené miesto).

Firma taktiež predpokladá, že ten, kto si kúpi iPhone z edície Stealth 2.0 túto neprítomnosť fotoaparátu ocení, nakoľko svoje zariadenie bude používať v priestoroch, kde sú akékoľvek kamery alebo fotoaparáty zakázané. Ťažko však povedať, čo firma urobí s prednou Face Time kamerou.

iPhone vám bude doručený v luxusnom koženom boxe, ktorý je prítomný pri všetkých úpravách. Samozrejmosťou je aj všetko príslušenstvo, ktoré dostanete štandardne ku iPhonu 13 Pro.

Prečítajte si tiež  Študenti žalujú Apple kvôli chýbajúcej nabíjačke v balení iPhonu. Od firmy chcú 16 $ kompenzáciu

Viac sa dočítate na oficiálnej stránke výrobcu. Tak čo, idete do toho? Napíšte nám do komentára, či sa vám tento dizajn páči alebo nie. Tešíme sa na všetky vaše reakcie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Môže ťa zaujímať
- Reklama -