V posledných rokoch sa stalo zvykom, že spoločnosť Apple po niekoľkých mesiacoch od uvedenia iPhonov predstaví ešte jednu farebnú variantu. Začal s tým fialový iPhone 12 / 12 mini a minulý rok pokračoval zelený iPhone 13 / 13 Pro. Čo však jeho nástupca?

Ak sa vám páčila zelená farba, tento rok máte smolu. Či už si kúpite iPhone 14 alebo iPhone 14 Pro, ani jedno zo zariadení takéto prevedenie neponúka. Je to buď preto, že farba Alpine Green nebola príliš úspešná alebo preto, že ňou chce Apple neskôr na budúci rok oživiť ponuku.

No a ak by vás zaujímalo, ako by mohol vyzerať najnovší iPhone 14 Pro Max v zelenej farbe, o všetko sa postaral youtube kanál 4RMD.

Iný zelený odtieň 

Jeho dizajnéri zvolili oveľa svetlejší odtieň, než ten, na ktorý sme boli zvyknutí minulý rok, pomocou čoho sa snažili od seba oddeliť jednotlivé generácie zariadení.

A aj keď to môže pôsobiť na používateľov všelijako, pretože každý máme trochu iný vkus, nám sa táto farba na iPhone 14 Pro Max mimoriadne páči.

Môže za to najmä to, že smartfón je vďaka nej veľmi výrazný. Už na prvý pohľad úplne žiari. Pozrite si krátke video pod týmto odstavcom a napíšte nám do komentára, ako toto prevedenie vplýva na vás. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple zaplatí zamestnancom 30 miliónov dolárov za to, že im v minulosti nazeralo do tašiek či nekradnú
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here