Apple predstavilo iPhone SE 2. generácie približne pred mesiacom. Od tej doby získal na internete pomerne veľa pozitívnych recenzií. Dokonca aj fanúšikovia konkurenčnej platformy ho na niektorých portáloch označovali za to najlepšie, čo si môžete aktuálne kúpiť. Nie však všetci. Onden&OndwaK sa rozhodli iPhone SE 2. generácie „objektívne“ skritizovať. Takto sa naň pozerajú z tej „druhej strany“.

Čo hovoria na iPhone SE 2. generácie fanúšikovia Androidu?

Samozrejme, že nebudeme komentovať samotný obsah videa. Ten si musíte pozrieť sami a takisto si vytvoriť vlastný názor. Chalani majú svoje myšlienky a nikto im ich neberie. V niektorých častiach s nimi súhlasíme, v iných zase nie. Na záver nás však zarazila výzva, ktorá doslova „varuje“ ľudí pred vstupom do ekosystému od Apple.

Ak by ste si mali kúpiť iPhone SE 2. generácie, tak by to malo byť práve kvôli „ekosystému“, ktorý vám ponúka. Perfektná kompatibilita s ostatnými zariadeniami a operačný systém budete milovať.

Čo hovoria na iPhone SE 2. generácie fanúšikovia Androidu?
Čo hovoria na iPhone SE 2. generácie fanúšikovia Androidu?

O tom, že je v tomto smere iPhone a iOS omnoho lepšie vyladený vypovedá aj fakt, že ho ľudia nakupujú vo väčšej miere, ako cenovo a technologicky „lákavejšie“ zariadenia, od čínskych výrobcov. Používatelia sú jednoducho ochotní priplatiť si viac za kvalitu, aj keď je im dané o niečo menej v rámci hardvéru.

Nie vždy je to teda iba o tom nosiť na zadnej strane nahryznuté jablko. iPhone je z používateľského hľadiska dotiahnutý do posledného detailu, na čom v Cupertine pracujú dlhé roky. Konkurencia, ktorá ročne vydá 20 nových smatfónov to nedokáže…

Na záver ešte dodáme, že komu nevyhovuje „zastaralý“ iPhone SE 2. generácie, môže počkať na iPhone 12 mini. Za 749€ by mal ponúknuť 5,4″ edge-to-edge OLED displej, 5G, Apple A14 Bionic, Face ID, 4GB RAM a mnoho iného. Predpokladaný príchod je v októbri 2020. Takisto sa dá siahnuť po stále relatívne schopnom a veľmi lacnom iPhone 7. My sme jeden kúpili za 180€ a nemali sme naň krivého slova.

Názory na video nám môžete písať do komentára. Ozaj, skoro sme zabudli. Pozdravujeme šéfa Xiaomi, ktorý si svoj iPhone evidentne pochvaľuje

Prečítajte si tiež  5,4" iPhone 12 mini nahradí iPhone XR. Koľko bude stáť spolu so všetkými zariadenami?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.