Spoločnosť Apple nám v roku 2022 predstaví ďalšiu generáciu svojho iPhonu, ktorá sa nezmení len po technickej ale aj po vizuálnej stránke. Na internete sa postupom času začali objavovať prvé schémy tohto zariadenia a presne tohto sa chytil aj YouTube kanál Pigtou, ktorý vytvoril vcelku realistický render.

Ako môžete vidieť sami, zariadenie je vyobrazený zlatej farbe, avšak trošku nečakane je jeho rám vyrobený z hliníka a nie nehrzdavejúcej ocele (čo je nepravdepodobné). Celková konštrukcia pripomína minuloročný iPhone 13, no kto bude hľadať zmeny, určite ich nájde.

Tá azda najvýraznejšia sa nachádza v prednej časti, kde by mal telefón prísť o súčasný výrez pre Face ID (prezývaný tiež notch) a namiesto toho by sa sem mal nasťahovať úplne nový „pilulkový“ systém dizajnu. Po vizuálnej stránke by mal teda telefón pôsobiť o niečo čistejšie a jednoduchšie, pričom funkčnosť senzora skenovania tváre zostane rovnaká ako dnes.

Prečítajte si tiež  Svoj MacBook Pro M1 som oblial kávou. Čo sa presne pokazilo, kto ho opravil a ako som ušetril stovky eur?

iPhone 14 vo verzii Pro by sa mal tiež dočkať o niečo väčších šošoviek fotoaparátu, ktoré ponúknu aj vyššie – 48 MP rozlíšenie. Pôjde o veľký skok zo súčasných 12 MP a Apple ho zavedie v súvislosti s prichádzajúcou rozšírenou realitou a potrebou natáčania 8 K videí.

Pozrite si vizualizáciu pod týmto odstavcom a napíšte nám do komentára, ako sa vám predbežný dizajn iPhonu 14 Pro pozdáva. Samozrejme, že tu bude pravdepodobne ešte niekoľko detailov, ktoré sa vo finále trochu zmenia alebo upravia. Ak sú však úniky pravdivé, nasledujúce video by mali byť relatívne presné.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -