Ming-Chi Kuo vo svojej tradičnej poznámke pre investorov prezradil viacero zaujímavých noviniek, ktoré sa týkajú spoločnosti Apple. Pred chvíľou sme zverejnili článok, v ktorom sme sa venovali iPhonu so skladacím displejom. Teraz je na rade Touch ID pod displejom.

Podľa známeho analytika Apple na tomto systéme stále pracuje, avšak v súčasnosti ešte nie je hotový. Pôvodne sa mal dokonca ocitnúť v iPhone 13, no okolnosti to nedovolili a teraz sa ukazuje, že ho neuvidíme ani na budúci rok.

Kedy sa vráti Touch ID do iPhonu? 

Touch IDApple má predstaviť „znovuzrodené“ Touch ID ukryté pod displejom až v roku 2023 v zariadení, ktoré bude označené pravdepodobne ako iPhone 15. V súčasnosti ale nie je jasné, ako to bude so systémom Face ID.

Ten by sa mal na budúci rok premiestniť pod displej s tým rozdielom, že výrez bude existovať len pre kameru a notch ako taký zanikne. V budúcnosti by Apple mohlo využiť oba systémy súčasne a nasadiť ich do zariadenia ako nepriestrelnú obojstrannú autentifikáciu.

Prečítajte si tiež  Pozrite sa na vôbec prvý unboxing iPhonu 13 Pro Max

Je však možné, že sa stretneme so stratégiou, kedy jeden zo systémov bude určený pre lacnejšie modely a druhý pre drahšie modely. Podobne je to aj pri iPade Pro a iPade Air, kedy drahšia verzia obsahuje Face ID a lacnejšia zas Touch ID.

Napíšte nám do komentára, čo si o tom myslíte vy.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -