Pred pár hodinami sme vám priniesli správu o tom, že spoločnosť Apple stihne predstaviť iPhone 13 ešte v septembri 2021. Teraz máme ďalšiu informáciu od toho istého zdroja, ktorá sa týka úložiska zariadenia.

Analytici zo spoločnosti Wedbush sa pozreli aj na to, v akých verziách si budeme môcť zaobstarať pripravovaný iPhone 13 a iPhone 13 Pro. Výsledok niektorých náročných fanúšikov pravdepodobne poteší.

- Reklama -

Pokiaľ budete chcieť lacnejší model, v ponuke sa pravdepodobne nič nezmení. V prípade iPhonu 13 mini a iPhonu 13 bude k dispozícii 64 GB kapacita ako základ, pričom stred môže predstavovať 128 GB a vrchol 256 GB.

Vrchol ponuky uzavrie iPhone 13 Pro 1 TB

Ak ale budete chcieť drahšie verzie Pro, tu už bude na výber omnoho viac. Hoci presné rozloženie kapacít úložiska nepoznáme, vieme ale, že by sa tu mala nachádzať aj 1 TB verzia. Jej prítomnosť síce nedávno spochybňovala spoločnosť TrendForce, no podobne presní analytici z WedBush majú iný názor.

iPhone 13 Pro

Pravdepodobne si tak budete môcť kúpiť drahší a vybavenejší iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max so 128 GB základom, pričom stred bude predstavovať opäť 256 GB a vrchol atraktívna 1 TB verzia.

Taktiež ale môže byť k dispozícii aj 512 GB model ako náhrada za 256 GB verziu, prípadne dodatok do ponuky. V tom prípade by ste si mohli kúpiť iPhone 13 Pro až so štyrmi kapacitami úložiska, čo sa nám zdá relatívne nepravdepodobné. Nechajme sa prekvapiť.

Dajte nám vedieť do komentára, aká kapacita vyhovuje vám. Sme zvedaví na všetky vaše reakcie a odpovede. U nás v redakcii je to buď 128 GB alebo 256 GB… 

 

- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here