iPhone 13 bude predstavený pravdepodobne v septembri alebo októbri 2021. Zariadenie je už vo finálnej fáze vývoja a mnohé jeho komponenty sa pripravujú, alebo vstúpili do produkčnej fázy.

iPhone 12S dostane novú čiernu farbu a ochranu pred otlačkami prstov

- Reklama -

Analytik Daniel Ives zo spoločnosti Wedbush vydal správu pre investorov, v ktorej komentuje všetky očakávané novinky. Zákazníci sa majú tešiť na prepracované technológie ale aj väčšie úložisko. Poteší najmä LiDAR skener, dostupný už v základných verziách.

Áno, čítate správne. Táto technológia, slúžiaca na vytváranie 3D skenu okolia (prípadne pomáhanie v nočnom režime pri fotkách) sa má nachádzať aj v najmenšom iPhone 13 mini a vo väčšom iPhone 13. Dnes je súčasťou iPhonu 12 Pro, respektíve iPhonu 12 Pro Max.

Aj to je koniec koncov dôvod, prečo prídu lacnejšie modely so zmeneným rozložením zadných fotoaparátov. Takto by to dávalo zmysel.

Ak patríte medzi fotografov alebo tvorcov videoobsahu, poteší vás aj možnosť konfigurácie iPhonu 13 Pro a iPhonu 13 Pro Max s 1 TB úložiskom.

Ten bude vhodný nie len pre technológiu Apple Pro RAW ale aj pre natáčanie a úpravu 4K 60Hz videí.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.