Spoločnosť Apple nám predstaví nový iPhone 15 už 12. septembra 2023 na pripravovanom podujatí s názvom Wonderlust. Tento mediálny event zaujíma celý svet a komunita Apple fanúšikov netrpezlivo čaká na to, či sa potvrdia všetky predpovede, ktorými nás zásobovali leakeri v uplynulých mesiacoch. Zdá sa však, že iPhone 15 upútal pozornosť aj najbohatšieho muža na svete, Elona Muska. Všimol si to portál Financialexpress.

Ten si pri tejto príležitosti nezabudol rypnúť do spoločnosti Apple, na ktorú nemá úplne najľahšie srdce. Všetko sa to začalo po tom, čo známy profil @iupdate zdieľal na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) obrázok, na ktorom ukázal možný dizajn iPhonu 15 Pro v novom farebnom prevedení Titan Gray. Tí, ktorí sledujú úniky vedia, že spoločnosť Apple v roku 2023 použije pri prémiových verziách smartfónov titánový rám. Aj preto by mu mala špeciálne prispôsobiť aspoň jednu farebnú možnosť.

Spomínaný príspevok zazdieľal istý Gaut, ktorý ku nemu zo srandy napísal, že Apple bude rok čo rok predstavovať ten istý iPhone a ľudia sa pôjdu za týmto zariadením aj tak zblázniť. Narážal tým zrejme na fakt, že dizajn zariadenia sa už niekoľko generácii nijako zásadne nezmenil. Čo však určite nečakal bolo, že si to všimne aj samotný Elon Musk.

Ten totiž pod jeho príspevok napísal komentár v znení „Nie sú mi úplne jasné rozdiely medzi mojím súčasným iPhonom a predchádzajúcimi verziami. Fotoaparát je o 10 % lepší?

Komentár súčasného vlastníka sociálnej siete Twitter, respektíve po novom už X na seba nenechal dlho čakať a okamžite vyvolal rôzne reakcie od fanúšikov, ale aj odporcov spoločnosti Apple.

Zatiaľ čo jedni s týmto názorom súhlasia a myslia si, že Apple už nie je taký novátor, ako kedysi, iní Elonovi Muskovi napísali, že iPhone 15 Pro prinesie v skutočnosti pomerne dosť zmien.

13 tých najzásadnejším sme v skratke napísali aj v tomto článku a po jeho prečítaní nám dáte určite za pravdu, že tak málo toho zase nie je. Samozrejme, každý má na vec svoj vlastný názor a preto to treba rešpektovať.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple dalo zbohom keramickým Apple Watch Edition.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -