Len včera sme zverejnili informácie o úniku, ktoré nás informovali, že spoločnosť Apple predstaví tmavozelený iPhone 13. A hoci sme si tým pravdupovediac neboli na 100 % istí, predikcie od leakera Iana sa naplnili takmer do bodky.

Prečítajte si tiež  Komentár: Apple dokázalo predstaviť ten istý produkt tretíkrát po sebe a zachovať 8 ročnú platformu

Technologický gigant totiž skutočne obohatil produktovú paletu svojich mobilných zariadení, avšak netýkalo sa to iba dostupnejšieho iPhonu 13 mini a iPhonu 13 ale aj drahších verzií iPhonu 13 Pro a iPhonu 13 Pro Max.

Apple má so zelenou farbou bohaté skúsenosti a ešte v roku 2019 ju predstavilo na iPhone 11 Pro / 11 Pro Max, ku ktorej má dnešné prevedenie azda najbližšie.

Vtedy tento variant firma pomenovala ako „Midnight Green“, zatiaľ čo dnes zelený iPhone 13 označuje jednoducho ako „Green“ a iPhone 13 Pro ako „Alpine Green“. Nech už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek model, oba vyzerajú vynikajúcu.

Novinka bude dostupná už čoskoro a zákazníci si ju budú môcť objednať od 11. marca 2022, pričom domov im dorazí o týždeň neskôr, 18. marca 2022.

Čo sa týka ceny, tá samozrejme zostáva rovnaká a nič sa nezmenilo ani v rámci hardvérových špecifikácií iPhonu 13 a iPhonu 13 Pro. Ak si chcete pozrieť nové farby do detailu, pokračujte v článku nižšie:

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -