Ďalšia generácia obľúbeného iPadu Air by sa mala dizajnovo opäť o niečo priblížiť svojmu kolegovi z modelovej rady Pro. Okrem očakávaného nového iPadu Mini, by sme sa tak mali dočkať hneď dvojice redizajnovaných produktov.

Prečítajte si tiež  Google bude prepúšťať neočkovaných. Aký prístup volí Apple?

Čo sa týka veľkosti obrazovky nového iPadu Air, tá by mala byť nezmenená. 10,9-palcový displej s funkciou Touch ID zasadenou do senzoru v bočnom tlačidle by ale mala doplniť dual-lense kamera, ktorú poznáme z iPadu Pro. Na stole je aj implementácia LiDAR skeneru, nový audiosystém so štyrmi reproduktormi a samozrejme 5G čip.

To všetko by mal dopĺňať výkonný procesor A15. V prípade obrazovky však stále ide iba o dohady. V posledných týždňoch sme mohli byť svedkami dohadov, ktoré poukazovali na príchod nového iPadu s Mini-LED displejom. V prípade iPadu Air piatej generácie je ale viac než pravdepodobné, že dostane OLED obrazovku.

iPad Air

Do plánu rozšírenia portfólia tabletov od Applu by sa pravdepodobne mal dostať aj low-costový iPad po vzore ôsmej generácie klasického iPadu. Dizajnovo však nemáme očakávať žiadnu senzáciu, keďže sa bude jednať o cenovo najdostupnejší model.

Aké modely nakoniec Apple predstaví by sme sa mohli dozvedieť už v najbližších mesiacoch. Ktorý z iPadov by ste si vybrali vy?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here