iPhone 12 je obrovský hit

Podobnú správu sme priniesli aj v lete 2020, kedy bol iPhone SE 2. generácie považovaný za obrovské lákadlo pre používateľov konkurenčných zariadení. V tej dobe sme netušili, čo všetko ukáže iPhone 12, predstavený v októbri.

Tento model si získal srdcia miliónov používateľov po celom svete vďaka špičkovému OLED displeju s edge-to-edge dizajnom, podporou pre 5G pripojenie, výraznému vylepšeniu fotoaparátov a samozrejme prepracovaným hranatým tvarom.

- Reklama -

Apple dnes zverejnilo finančné výsledky za obdobie Q4 2020 a potvrdilo rekordné tržby. O tých si čoskoro prinesieme samostatný článok. Tim Cook (CEO Apple) pri tejto príležitosti prezradil, že on a jeho celý tím sú z obrovského záujmu nadšení.

Zariadenie sa stalo okamžitým hitom medzi mnohými používateľmi nahryznutého jablka. Aktivácie zo “starého na nový” boli v porovnaní s inými rokmi výrazne vyššie. Žiaľ, práve toto zapríčinilo katastrofálne dodávky po celom svete.

Cook na záver doplnil, že ho prekvapili aj počty bývalých majiteľov Androidov (žiaľ neboli konkretizované), ktorí sa rozhodli vyskúšať platformu iOS. Ako iste viete, z toho operačného systému sa už veľmi ťažko vracia späť a tak je zrejmé, že väčšina z nich zostane zákazníkmi Applu aj v nasledujúcich rokoch. Skvelá práca.

- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

4 KOMENTÁRE

  1. Môžem potvrdiť. Taktiež som tohto roku prešiel z androidu (Huawei Mate 20 Pro) na iOS ( iPhone 12) a zatiaľ neľutujem. Je to príjemná zmena k lepšiemu.

  2. Môžem potvrdiť, taktiež som prešiel tohto roku z androidu (Huawei Mate 20 Pro) na iOS (iPhone 12) a zatiaľ neľutujem. Je to príjemná zmena k lepšiemu.

  3. “Ako iste viete, z toho operačného systému sa už veľmi ťažko vracia späť…” – toto je trosku zavadzajuce – technicky to problem nie je – dnes samotny prechod medzi platformami nie je problem – co sa vsak tyka navykov a pohodlia to je už iná vec…

    • AHoj, bolo to myslené tak, že ľudia radšej ostávajú na iOS, pretože je skrátka perfektný. Existujú štúdie, ktoré to potvrdzujú. Samozrejme, že sa medzi platformami môžeš pohybovať relatívne jednoducho a nie je to problém 🙂

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here